Szerokość tekstu60%70%80%100%

Porcelana nagrobkowa Szczecin

Porcelana nagrobkowa - najwyższa jakość w Szczecinie

Włoska porcelana ze zdjęciem. Oferowana fotoporcelana odznacza się najwyższą jakością i trwałością - obraz przetrwa przez wiele lat. Oferujemy Państwu szeroką gamę kształtów i rozmarów płytek ceramicznych, na których możemy wykonać zdjęcie nagrobkowe. Fotografie nagrobkowe jakie proponujemy mogą być kolorowe, kolorowane, czarno-białe, a także w sepii.

Najwyższa jakość

Zdjęcie nagrobkowe cechuje unikatowa technologia wykonania, wykorzystanie najlepszych materiałów podczas produkcji, wypał zdjęcia na porcelanie w specjalnym ceramicznym piecu w 850 C. Nasze wyroby:

  • produkowane są przy użyciu najlepszych materiałów i maszyn do fotoceramiki,
  • wypalane są na włoskiej porcelanie,
  • wypalane są w specjalnym piecu ceramicznym w 850 C,
  • są odporne na warunki atmosferyczne panujące w naszym kraju,
  • odznaczają się długoletnią trwałością fotografii.

Unikatowe wzornictwo - szeroki wachlarz zastosowań naszej ceramiki

Unikatowe wzornictwo naszej fotoceramiki sprawia, że zdjęcie staje się niepowtarzalne i wyróżnia się na tle standardowych płytek. Przykładowo porcelana w kształcie pergaminu nadaje się nie tylko do zamontowania na nagrobku, ponieważ może być doskonałą alternatywą dla pamiątkowych, papierowych zdjęć w ramkach, które mamy w mieszkaniu. Jest to z pewnością idealna pamiątka na długie lata!

Fotografia nagrobkowa na krysztale

W naszej ofercie znajdują się również zdjęcia nagrobkowe wypalane na krysztale, które stanowią bardzo ciekawą alernatywę do zdjęć na porcelanie. Gotowe zdjęcie w zestawie posiada taśmę montażową VHB 3M odporną na warunki atmosferyczne do prostego samodzielnego przyklejenia na pomniku.

Retusz zdjęcia gratis

Czasami zdarza się, że nie mamy aktualnej fotografii zmarłej osoby. Bardzo często jedyne pozostałe zdjęcia są bardzo zniszczone. Oferujemy profesjonalny retusz zdjęć oraz szeroki wachlarz ubrań do podmienienia (jeśli oryginał jest za bardzo zniszczony). Wszystko oczywiście gratis w ramach wykonywanej fotografii na porcelanie. Cenimy sobie jakość oferowanych przez nas usług, dlatego też nasi graficy zawsze bardzo staranine przygotują graficznie każde zdjęcie nagrobkowe, które ma zostać wypalone na ceramice.

Łatwy montaż

Montaż takiej fotografii na porcelanie jest bardzo łatwy, wystarczy wykorzystać do tego celu klej silikonowy, który można zamówić u nas wraz z porcelaną lub zakupić w dowolnym sklepie typu Castorama.

Zamów już dziś!

Na życzenie klienta, istnieje możliwość przesłania na adres mailowy, jednego darmowego projektu zdjęcia do akceptacji. Skontaktuj się z nami by poznać więcej szczegółów i zamówić wykonanie porcelany. Zapraszamy, ul. Witkiewicza 49/u-3, 71-124 Szczecin, tel: 608-289-769

Copyright © 2015 fotoPoligraf.pl | All rights reserved. | All photographs by M.Szymkowiak