Szerokość tekstu60%70%80%100%

Bukowa Cup - 14.08.2020 - Dzień pierwszy - fotorelacja

Cześć!

Bukowa Cup 2020 czyli coroczne biegi na orientację już są za nami. Poniżej przedstawiam pełną fotorelację z pierwszego dnia zawodów. Terenem zmagań oczywiście była nasza lokalna Puszcza Bukowa, obszar leśny położony przy południowo-wschodnich dzielnicach Szczecina na Wzgórzach Bukowych.

Radość, zmęczenie, smutek, wyczerpanie... niekiedy złość... to tylko część emocji, które można było zobaczyć na twarzach uczestników. W tym roku, wykonując zdjęcia, starałem się być nieco dalej, nie przez pandemię ale z chęci uwiecznienia Was z ukrycia. Uwiecznienia Waszych emocji, nie udawanych uśmiechów podczas zdjęć pozowanych. Oczywiście znajdziecie tu i zdjęcia pozowane, zapraszaliście mnie do wykonania zdjęć z rodziną... przyjacielem... narzeczonym. Oczywiście nigdy w takim przypadku nie odmówię. Starałem się jednak uchwycić Wasze emocje w momencie gdy tego nie widzieliście... mam nadzieję, ze mi się do udało i, że nawet z tych niepozowanych zdjęć będziecie zadowoleni - mimo, że czasem nie ukazują one uśmiechu ale zmęczenie i ból. Pełen szacunek i uznanie należy się dla wszystkich uczestników. Pogoda nas nie rozpieszczała. Było gorąco... Wysoka temperatura na dworze wydaje się jednak niczym wobec wspaniałej gorącej atmosfery jaką zbudowaliście podczas tegorocznych zmagań.

Zdjęcia z kolejnych dni już niebawem, przy odrobinie szczęścia dziś albo jutro ukaże się dalsza część fotorelacji. Gratuluję wszystkim ;)

Link do galerii

Copyright © 2015 fotoPoligraf.pl | All rights reserved. | All photographs by M.Szymkowiak