Szerokość tekstu60%70%80%100%

Bieg dla Ani - 20.02.2019 - fotorelacja

Ania Figas-Jóźwiak ma 33 lata, jest cudowna mama dwuletniej Mai i żoną Marcina. Od pół roku walczy z ciężką chorobą – autoimmunologicznym zapaleniem mózgu. Obecnie przebywa w domu, ale nadal potrzebuje bardzo kosztownej opieki prywatnych rehabilitantów.

Również lekarze nie poddają się w walce o zdrowie Ani.

Ania jest bardzo silna i dzielna, zaczęła już mówić, pragnie wrócić do swojego życia przed chorobą, jednak aby jej marzenie się spełniło musimy pomóc Ani wstać z łóżka poprzez rehabilitację. Prosimy o wasze wsparcie w sfinansowaniu kosztownej opieki. Każda wpłacona złotówka jest na wagę złota.

Ania jest podopieczną Fundacji Złotowianka.

Profil Ani: http://fundacjazlotowianka.pl/podopieczny/figas-jozwiak-anna-f-38/

20 lutego 2019 roku na terenie obiektu NETTO Arena w Szczecinie odbyły się biegi na orientację połączone wraz z licytacją, z której cały dochód przeznaczony został na pomoc Ani. Poniżej znajdziecie pełną fotorelację z imprezy.  Cała impreza została zorganizowana przez Klub Orientacji Sportowej BnO Szczecin, któremu to serdecznie dziękuję za możliwość uczestnictwa w tym ważnym wydarzeniu, za możliwość wykonania fotorelacji i dorzucenie od siebie tej małej cegiełki, która być może również wspomoże Anię.

Oby więcej takich inicjatyw! Pomagajmy!

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z imprezy.

Link do galerii

Copyright © 2015 fotoPoligraf.pl | All rights reserved. | All photographs by M.Szymkowiak