Metalizacja przedmiotów - niesamowita pamiątka

Metalizacja Twoich przedmiotów

Szukasz sposobu by na zawsze zachować niepowtarzalny charakter maleńkich bucików Twojego dziecka? Posiadasz jego pierwszy smoczek czy też buteleczkę albo ulubioną grzechotkę i chciałbyś sprawić by przedmioty te zostały artystycznie upiększone i utrwalone w procesie metalizacji? Dobrze trafiłeś. Firma fotoPoligraf.pl wychodzi ze swoją propozycja właśnie do Ciebie. Oferujemy profesjonalną metalizację dostarczonych do nas przedmiotów Twojego dziecka. Całość wzbogacona artystycznie zostanie przytwierdzona do drewnianego szyldu wraz z wygrawerowaną sentencją.

Dbamy o najdrobniejsze szczegóły

Tak upiększone przedmioty zachowają swój uroczy i niepowtarzalny wygląd na wiele lat i z pewnością staną się wspaniałą pamiątką czy to z okazji chrztu, 1 urodzin czy też innego ważnego wydarzenia dla Waszego Dziecka.

Metalizowane buciki, smoczki, butelki w niesamowicie niskich cenach!

Ceny Metalizacji Przedmiotów zaczynają się już od 85 zł (+ koszty dostawy z/do punktu metalizacji). Można poddać metalizacji zarówno jednego bucika jak i parę butów, smoczek, buteleczkę czy też grzechotkę... Wariantów jest wiele i tak w zasadzie tylko wyobraźnia stanowi dla nas granicę.

Zamów swoją metalizowaną pamiątkę już dziś!

Skontaktuj się z nami by poznać więcej szczegółów i złożyć zamówienie. Zapraszamy, ul. Witkiewicza 49/u-3, 71-124 Szczecin, tel: 608-289-769

Copyright © 2015 fotoPoligraf.pl | All rights reserved. | All photographs by M.Szymkowiak